Maja välisuksed

Välisuksed RD67

Alumiinium/teras

Hinnad alates 1478 eur

Välisuksed RD80/RD100

Alumiinium

Hinnad alates 1978 eur

Välisuks on maja fassaadi võtmeelement, mis peab olema kena, sobituma maja üldise välisilmega, olema turvaline ja energiasäästlik. Meie pakutavad välisuksed vastavad nendele nõuetele 100%. Need on kohandatava ja väga mitmekesise disainiga, turvalised, väga soojapidavad ning korrosioonikindlad. Kõrgtehnoloogiline viimistlus ja parimad uksetarvikud tagavad ka meie ustele hooldusvaba kasutamise.

Meil on suur valik valmiskujundusi, kuid lisaks on võimalik välisuksi kujundada ka vastavalt kliendi soovidele. Kokkuvõtvalt valmistatakse uksed „rätsepatööna“ vastavalt ava mõõtudele ja kliendi poolt valitud või kujundatud disainile.

Meie suureks eeliseks on pakkuda ühtse kujundusega välis – ja garaažiuksi, andes sellega majale tervikliku ja ühtse välisilme.

Lenmerk on Ryterna ametlik edasimüüja Eestis. Oleme spetsialiseerunud garaaži – ja maja välisuste müümisele. Ryterna meeskond alustas oma tegevusega aastast 1993 ning nende eesmärk on olla Euroopa juhtiv uste tarnija. Uksed toodetakse Leedus Kaunases asuvas uues tehases.