Voldikkardinad

Kangaste valik

NB! Kangatoonid võivad sõltuvalt Teie ekraani resolutsioonist ning arvuti videokaardi võimalustest erineda tegelikest kangatoonidest!

Voldikkardinate müük on tugevas kasvutrendis juba üsna mitmeid aastaid. Voldikkardinad on üha populaarsemad. Kuigi tegemist on tehniliste aknakatetega, siis sobivad need peaaegu igale aknatüübile, täiustades ruumi õdusa ja eriilmelise disainiga. Valgust reguleerides saate säilitada privaatsuse. Ühe voldikkardinate populaarseima mudeli VS2 suureks eeliseks on võimalus avada kardinat mitte ainult alt üles, vaid ka ülevalt alla, mis annab suurepärase võimaluse katta akent täpselt soovitud kohast. See on parim lahendus, kui soovitakse tuppa lasta päevavalgust,  säilitades samal ajal privaatsus.

Tänu innovaatilisele süsteemile saame pakkuda voldikkardinaid mistahes kujuga akendele (ümarad, kolmnurksed, trapetskujulised jne) olenemata akende kaldest või asukohast. Rohkem kui saja erineva mudeli seast leiame lahenduse igale aknatüübile.

Kvaliteetsete, peene viimistlusega kangaste kollektsioonis on lai valik ilusaid ja moodsaid värvitoone, mis võimaldavad pakkuda sobivaid voldikkardinaid igasse interjööri.

Voldikkardinate materjalid

Voldikkardinate kangas on voltidesse pressitud ning tänu kõrgkvaliteetsele tootmismeetodile säilitab kangas oma kuju kogu kasutusaja vältel ega kogu tolmu. Tootmises kasutatavad materjalid on kvaliteetsed ning vastavad Euroopa standarditele omades Oeko-Tex® Standard 100 sertifikaati. Meie valikus on üle 500 kanga – läbipaistvad, poolpimendavad, pimendavad ja kärgmaterjalid. Kasutuskoha iseärasusest või tarbija eelistustest lähtuvalt leidub meie kangavalikus tulekindlaid, Teflon® kattega, niisketesse ja bürooruumidesse sobilikke materjale.

Kärgmaterjalist voldikkardinad  erinevad teistest voldikkardinatest oma kanga poolest. Kui tavalise voldikkardina kangas on ühekihiline ja voldi laius on 20mm, siis kärgmaterjali puhul on kangas kahekihiline ning materjali voldilaiuseks on

25mm. Kärgmaterjal võimaldab toota kardinaid selliselt, et nöörid ja augud ei jää nähtavale. Kui voldikkardina puhul paistab nööri aukudest mingil määral valgust siiski tuppa, siis kärgmaterjali puhul seda probleemi ei ole.

Lisaks aitab kärgmaterjal säästa energiakuludelt. Tänu oma struktuurile jääb kahe kanga vahele liikumatu õhu kiht, millel on soojust isoleeriv omadus. Kinnises asendis kardinatega püsib talvel tuba soe ja suvel jahe.

Voldikkardinad kahe kangaga – öö ja päev. Kombineerides pimendava kanga valgust läbilaskva kangaga saate nautida naturaalset valgust päeval ning täielikku pimedust õhtul ja öösel. Sellised aknakatted sobivad ideaalselt magamistuppa.

*Standardina kõik kangad väljast valged või hõbedased.

Kõik kardina profiilid on alumiiniumist ning nende toone on võimalik valida. Meil on pakkuda ka puidu immitatsiooniga profiile, mis lähevad hästi kokku puidust aknaraamidega.

Kardina käepideme saab valida kas ümara või kandilise.

Katuseaknad ja talveaiad

Lisaks erikujulistele akendele on voldikkardin elegantne lahendus ka katuseakendele ja talveaedadele, võimaldades valgust reguleerides säilitada kaunis vaade. Teadaolevalt toimub intensiivseim soojusliikumine just lagede ja katuse kaudu. Meie kärgmaterjalist voldikkardinad tagavad ühtlase temperatuuri nii katuseakendega ruumides kui ka talveaedades. Mitmekülgse valikuga mudelite seast leiame teile kindlasti parima lahenduse.

Voldikkardinate valiku teeb lihtsaks:

 • Lihtne paigaldus (mõõtmisjuhendi leiad siit ja paigaldusjuhendi siit)
 • Uuenduslik disain
 • 17 erinevat profiilitooni sobivas toonis detailidega
 • Voldikkardinate paigaldus on imelihtne – vajadusel saab eemaldada akende pesuks
 • SlimLux süsteem – eriti kitsa profiiliga, tuues kanga rohkem esile (akna laius kuni 1m)
 • „Click“ kinnitus – alt üles – ülevalt alla (VS2) mudelitel, mis takistab ülemise profiili alla vajumist kinnises asendis
 • Lai valik erineva tekstuuri, tooni ja läbipaistvusega materjale
 • Lahendus igale aknale
 • Küljeliistud katuseakendele
 • Mootoriga lahendused
 • Valmistatud „rätsepatööna“ vastavalt kliendi aknale
 • Voldikardinate hind ja kvaliteet on konkurentsivõimeline
 • Kiire tarne (laos olevate kangaste puhul saate kardina kätte juba 7-10 päeva jooksul).